Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Mariager IK
IK Rosendal
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Mariager IK
RKG
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Mariager IK (1)
Nørager/Rørbæk IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Mariager IK
Farstrup B
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Fyrkat Q (2)
Kjellerup IF
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Mariager IK (1)
Hobro IK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Mariager IK
Farsø/Ullits IK
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Støvring IF
Svenstrup-Godthåb IF (1)
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Mariager IK
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Farsø/Ullits IK
Støvring IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Mariager IK (2)
KFUM Fodbold, Randers
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Fyrkat Q (2)
Fårvang IF
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
29. aug
10:00
Rosendalskolen
Søndre Skole - Hobro
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
29. aug
11:05
Søndre Skole - Hobro
Mariager Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
29. aug
12:10
Mariager Skole
Rosendalskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Mariager IK
ASV
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skørping IF Frem
Arden IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Farsø/Ullits IK (1)
Fjerritslev IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Farsø/Ullits IK (2)
Mariager IK
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Rebild Syd
Terndrup IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
ASV
Skørping IF Frem
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Mariager IK
Farsø/Ullits IK (1)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Fjerritslev IF
Farsø/Ullits IK (2)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Mariager IK
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Arden IF
Rebild Syd
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Terndrup IF
Mariager IK
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Mariager IK (1)
Ulbjerg IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Mariager IK
Skalborg SK
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Mariager IK (2)
Kristrup B (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Mariager IK (1)
MTIF/Klejtrup B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Mariager IK
Sønderup/Suldrup IK Frem
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Fyrkat Q (2)
Fyrkat Q (1)
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Mariager IK (2)
Helsted Fremad IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Mariager IK
Kvik/Aalestrup IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Kvik/Aalestrup IF
Terndrup IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Mariager IK
Arden IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
Terndrup IF
Mariager IK
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Mariager IK (1)
Valsgård IF 83
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 60
|